Connect with us

Анонси

JAZZ AND INDIE ROCK — ТАЇРОВСЬКА МИСТЕЦЬКА ШКОЛА ЗАПРОШУЄ

Перший в Таїровській громаді великий сольний концерт, до програми якого увійдуть найкращі джазові та індірокові композиції, відбудеться 5 травня о 16-й годині. На сцені — наша зірочка Анна Зяблова, учениця Таїровської мистецької школи, класу вокалу (педагог Олександра Кричковська).

Попри свій юний вік Анна Зяблова вже досвідчена виконавиця. Вона переможниця багатьох престижних українських та міжнародних конкурсів і фестивалів, таких як International multi-genre festival-competition «Muzite art fest», Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Soul of Music», Міжнародний фестиваль-конкурс «Феномен FROM UKRAINE» та багатьох інших.

На відео — композиція Fly me to the moon та уривок композиції Cry me a river у виконанні Анни Зяблової. Інструментальний супровід — Дмитро Вяткін

Для нашої громади це дійсно подія, тому що, як зазначають у Таїровській школі мистецтв, таких сольних концертів у нас ще не було. Отже не пропустіть — приходьте на це свято музики в актову залу Центру культури та дозвілля Таїровського будинку культури 5 травня в 16:00. Вхід вільний.

Підписуйтеся на наші канали:

Telegram | Viber

YouTube | Facebook

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ