Connect with us

Top

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ ОТРИМАЛА ПОНАД ВІСІМ МІЛЬЙОНІВ НА «АКТИВНІ ПАРКИ»

Уряд розподілив по регіонам 54 млн грн субвенції з держбюджету на виконання проекту «Активні парки — локації здорової України». Одеській області виділили 8,2 млн грн. Про це повідомили в Міністерстві молоді та спорту України.

Нагадаємо, Активні парки — це один з проєктів, що входить у загальнонаціональну програму Президента України Володимира Зеленського «Здорова Україна». Мета цього проєкту — зробити спорт доступним для громадян та залучити різні групи населення до оздоровчої рухової активності у місцях масового відпочинку.

Перший такий майданчик на Одещині відкрився 3 жовтня 2021 року в Березівці. Локації всіх парків на Одещині можна побачити за посиланням. Виглядають вони більш-менш подібно, оскільки обладнання рекомендується самим положенням про такі майданчики. Там має бути шведська стінка, комлекс турніків, гімнастичні бруси, сходинки, місце для гімнастичних вправ.

Втім у містах та селищах Одещині вони дещо відрізняються — це визначається господарськими якостями, можливостями бюджету та підходом кожної окремої міської чи селищної ради.

Активний парк у Березівці
Активний парк в Ізмаїлі
Активний парк в Чорноморську

Всього в рамках проекту, в містах Одеської області, створено 19 «активних парків». Фішка таких локацій у тому, що там є інформаційний борд з QR-кодом, за яким можна отримати програму тренування від професійних спортсменів та громадських діячів.

Таїровська громада, на жаль, поки що не має повноцінної локації Активних парків на свой території, проте має координаторку цього соціального проєкту в Таїровому Олену Жуковську, яка на волонтерських засадах проводить заняття для всіх бажаючих. Та чи отримає у подальшому наша громада брендовану спортивну локацію — питання відкрите, тож будемо слідкувати.

Долучитись до тренувань можна по середам та п’ятницям о 16:00 на центральному стадіоні Таїрового. За додатковою інформацією звертайтесь до координаторки проєкту Жуковської Олени за номером: (093) 165-56-41.

Читайте також:

Підписуйтеся на наші канали:

Telegram | Viber

YouTube | Facebook

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ