Connect with us

Top

«НЬЮ-ГАПОН» РОЗДИРАЄ ПЛЯЖ ЧОРНОМОРКИ НА ШМАТКИ

Ще значну частину центрального пляжу Чорноморки відрізали під приватні потреби. Попри війну! Попри заборону на перебування на пляжі! Попри постійний нагляд поліції, яка не бачить злочину! Для того, щоб вкрасти ще майже третину пляжу, власникам “Гапону” достатньо було вивісити табличку “будівництво дитячого майданчику”. Тож що там буде? Дитячий майданчик або приватний пляж нового готелю? Питання риторичне.

Наразі дитячий майданчик біля пляжу вже існує. Але там старенькі конструкції — здавалось би, потрібно лише замінити їх на нові. Проте цей майданчик над пляжем теж вже проданий та незабаром дітей звідти “попросять” задля “реконструкції” чергової кафешки.

ВІДЕО З ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛУ “GANUL”

Трохи хронології:

  • 2019 рік — починається “реконструкція”, а насправді будівництво готелю.
  • 2020 рік — власники готелю розширюють свою територію, скидуючи тонни каміння та будівельного сміття в море. Офіційно це звучить як “укріплення берега”. Того ж року представники власника обіцяють облаштувати біля готелю дитячий майданчик із німецьким обладнанням. Але замість нього заливають бетоном значну територію піщаного пляжу.
  • В 2021-му році “Гапон” ще більше вилазе на пляж, встановлюючи фактично на піску величезний чорний паркан.
  • У 2022 році в море скидаються ще десятки тонн каміння, робиться смердюча запруда.
  • 2023 рік — після підриву Каховської ГЕС до узбережжя припливає сміття, ані одеські комунальники, ані місцеві мешканці не прибирають пляж, проте на піску з’являється трактор. Нібито добре, бо хтось все ж таки вирішив навести лад, але разом з прибиранням всього лише за добу з’являється новий паркан, який відрізає ще майже третину пляжу.

Звертаємось до Одеської міської ради, до мера Геннадія Труханова, до депутатів від Чорноморки, яких ніхто після виборів тут не бачив, з питанням: скільки можна жерти? Чому вас Чорноморка цікавить лише з точки зору продажу узбережжя? Чому за всі ці роки ніхто не звертає увагу на непрацюючу КНС, на смердючу річку, яка течією виносить каналізаційне лайно в море? Чому нікого не бентежить, що Чорноморка розвалюється та вмирає? Чому?

СОН та різноманітні “громадські ініціативи” Чорноморки взагалі питати ні про що: вони тут заради “галочки” та ніколи не стануть на заваді ділкам на кшталт родини судді Вовка, яка саме й краде у одеситів пляж під свій “Нью-Гапон”.

Питання залишаються відкритими… На відео, оприлюднене Дем’яном Ганулом, відбувається нахабна крадіжка ще одного шматка центрального пляжу Чорноморки.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Підписуйтеся на наші канали:

Telegram | Viber

YouTube | Facebook

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ