Connect with us

Top

СИН ОТАКОЇ МАТЕРІ, АБО ЧОМУ «ГАПОН» В ЧОРНОМОРЦІ БЕЗПЕРЕШКОДНО РУЙНУЄ ПЛЯЖ

Повертаємось до Одеської Чорноморки з її безладом та свавіллям, цього разу з журналістами Bihus.Info. Саме вони в травні провели власне розслідування щодо скандального будівництва готелю на центральному пляжі, на місці колишнього кафе «Гапон». До речі, площа так званої (по документах) «реконструкції» в рази перевищує площу «Гапона», тобто вкрадено та сховано під бетоном сотні квадратних метрів громадської території пляжу.

Ми вже писали про родинні зв’язки засновниці готелю з одіозним суддею Печерського райсуду міста Києва Сергієм Вовком. Журналісти Bihus.Info поспілкувались з обома родичами: паном Сергієм і його матір’ю Наталією Гладкою, яка є власницею компанії, що здійснює будівництво — ТОВ «Прим-готель». Суддя Вовк одразу відхрестився: мати — його, але її справи чиновника ніяк не стосуються. Пані Гладка пішла ще далі та взагалі відмовилась від свого сина-судді. На запитання, чи є вашим сином Сергій Вовк, жінка відповіла «ні».

За словами місцевих активістів, всі спроби побачити дозвільні документи на будівельні роботи були марними. Нічого не змогла зробити навіть поліція, яку неодноразово викликали розібратися в ситуації. Попри тиск мешканців Чорноморки та увагу з боку ЗМІ, будівництво (або «реконструкція») продовжується, кожного разу із ще більшим розмахом. Після залиття бетоном частини пісочного пляжу та встановлення траурного паркану на об’єкт пригнали екскаватор, який розкидав у морі каміння, зробивши смердючу запруду зі стоячою водою.

Окрема історія цього будівництва — обіцянка влаштувати дитячий майданчик. Вперше журналісти Pivden.Media почули про такий намір ще у 20-му році, майже на початку «реконструкції». Тоді представник власників розповів, що нібито вони закупили німецьке обладнання для дитячого майданчика. Але де воно? На тому місці, де воно повинно було стояти, будівельники лише розширювали простір біля готелю. Далі — цікавіше. Власники готелю знову згадали про обіцянку зробити щось для місцевих дітей. Та навіть хотіли демонтувати старі дерев’яні конструкції вже існуючого дитячого майданчика. Однак виявилось, що і ця територія вже в приватній власності, але у інших ділків. Агов, мерія! Ви — найкращі… продавці комунальної власності!

Тут хочеться задати риторичне питання: а навіщо взагалі Чорноморці СОН, якщо він нічого не вирішує та зовсім ні на що не впливає? Щоб постояти поруч із активістами на посадці дерев? Та обов’язково зробити селфі для соцмереж? А ще отримати бюджетні кошти, бо відомо, що всі офіційні СОНи фінансуються місцевим бюджетом…

Отже, будь-яких документів на будівництво або реконструкцію «Гапону» ніхто не бачив. Та навіть якщо вони є, інформаційна табличка вказує, що строк дії дозволу на роботи закінчився ще 31 серпня 2021 року, тобто вже майже 2 роки «реконструкція» ведеться незаконно. Але кого це турбує, коли у пані Гладкої син — непотоплюваний столичний суддя, майстер ухвали незаконних скандальних рішень, «рятувальник» українських ТОП-коррупціонерів Сергій Вовк?

Цікаво, що Сергій Володимирович на початку своєї гучної трудової кар’єри працював разом зі своєю матусею на посаді директора приватного підприємства «Гапон». Це з’ясували через інформаційний запит журналісти Bihus.Info. Вже потім він дуже вдало потрапив до судової системи і так причепився до неї, що навіть десять кримінальних проваджень відносно нього за поданням Генпрокурора не завадили йому продовжувати суддівську діяльність у тому ж Печерському суді.

І в кінці — вишенка на торті. Є інсайдерська інформація, що готель на місці «Гапону» перейшов або має перейти під вплив деяких представників силових відомств, а це означає, що ані війна, ані закони, ані супротив громадськості не вплинуть на подальші плани забудовника налаштувати територію пляжу під свої потреби, незважаючи на потреби суспільства.

З ЧОГО ВСЕ ПОЧИНАЛОСЬ:

РОЗСЛІДУВАННЯ BIHUS.INFO:

Підписуйтеся на наші канали:

Telegram | Viber

YouTube | Facebook

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ