Connect with us

Top

НОВИЙ ПУНКТ НЕЗЛАМНОСТІ НА МАПІ ТАЇРОВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Нарешті, після нетривалої підготовки, в житловому масиві «Дайберг» відкрився волонтерський Пункт Незламності, в якому можна не тільки обігрітися та підзарядити гаджети, але й отримати допомогу від «Волонтерів Таїрова» у вигляді теплих речей.

«У пункті є оптоволоконний інтернет, який надасть змогу вчитися та працювати. Завжди є гарячий чай та різноманітні ласощі. Все це для відвідувачів безкоштовно», — розповідає депутат Таїровської селищної ради та директор ж/м «Дайберг» Сергій Мельник.

Ще одна особливість волонтерського Пункту Незламності — дитяча кімната, в якій створені всі умови для дозвілля дітей. «Завдяки відкриттю цього пункту географія можливостей фонду «Волонтери Таїрова» значно розширилась. Мешканцям Червоного Хутора та прилеглих до «Дайбергу» населених пунктів стане значно зручніше звертатися по допомогу в такі складні часи», — говорить депутатка Таїровської селищної ради, засновниця благодійної організації БФ «Волонтери Таїрова» Світлана Мораитес.

Нагадаємо, це вже другий працюючий осередок фонду. Перший вже третій рік поспіль працює на допомогу мешканцям громади в селищі Таїрове.

Волонтерській Пункт Незламності в «Дайберзі» відкритий за ініціативи депутатів Таїровської селищної ради Світлани Мораитес і Сергія Мельника, а також за підтримки народного депутата України Сергія Колебошина. Значний внесок в реалізацію цієї ідеї зробила дирекція житлового масиву «Дайберг», яка безкоштовно надала приміщення та необхідне обладнання, включно з потужним генератором.

Як розповів Сергій Мельник, в тестовому режимі Пункт буде працювати 7 днів на тиждень з 9:00 до 18:00. І працюватиме генератор, навіть якщо в Пункті буде хоча б одна людина. Доїхати на маршрутці теж можна — обирайте маршрут №149 і прямуйте до кінцевої зупинки.

Адреса та телефон:

  • ж/м «Дайберг», вул. Центральна, 72
  • 093 713 65 36

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ