Connect with us

Top

ЯК ЗВИЧАЙНА ДІВЧИНА-ВОЛОНТЕРКА ІНТЕРНАТ ВІДРЕМОНТУВАЛА

Хтось скаже, що це не жіноча мрія. Тим більше, не жіноча справа — взяти в руки кельню та зробити дивовижний ремонт. Наша героїня, Вікторія Вольтер, довела зворотнє: вона здійснила свою мрію зробити оселю дітей з вадами слуху більш комфортною, зручною та приємною. Разом із своїми помічниками Вікторія відремонтувала 3 кімнати в старій будівлі інтернату в Чорноморці.

Пані Вікторія — волонтерка благодійної організації «Волонтери Таїрова». Саме її засновниця Світлана Мораитес порадила цей об’єкт дівчині ще напередодні війни. Події останнього часу вплинули на реалізацію проєкту — ремонт затягнувся на півроку. Але Вікторія, попри обставини, власними коштами та власними руками закінчила почату справу та з гордістю демонструє результат.

Отже, таїровські волонтери відвідали відремонтовану дитячу оселю та, користуючись нагодою, привезли нові речі для вихованців інтернату: шкільну форму, штани, спідниці, блузи та теплий осінній одяг.

«Ми всі знаємо, що Україна переможе і діти повернуться до своїх осель. А діти — це майбутнє нашої держави. Тому такі проєкти вкрай необхідні, навіть під час війни. Наша організація дуже вдячна Вікторії за її золоте серце та золоті руки», — зазначила засновниця БО «Волонтери Таїрова» Світлана Мораитес.

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ