Connect with us

Top

НА ФУТБОЛЬНОМУ ПОЛІ — ЗІРКОВІ ВЕТЕРАНИ «ЧОРНОМОРЦЯ»

Вперше в Таїровому таке спортивне свято: на ігрове поле вийшли легенди українського та одеського футболу, люди, чиї імена пов’язані з найкращими часами «Чорноморця». А привід для такої зіркової гри — ювілеї одразу двох ветеранів футболу. Олександру Поліщуку, який грав за команду «Чорноморця» в 1967-1976 роках, виповнилось 75, а його колега Віктор Зубков вже відсвяткував 80-річчя!

Незважаючи на поважний вік, обидва ветерани в добрій спортивній формі та разом зі своїми друзями по футболу гідно зіграли два тайми товариського матчу з не менш товариським рахунком — 3:3. «Команда друзів Олександра Поліщука» грала у білій формі, а «команда друзів Віктора Зубкова» вдягла традиційну синю форму «Чорноморця».

Організатором турніру виступила Одеська обласна футбольна асоціація у співпраці з Таїровською селищною радою та спортивним клубом «Таїрове», які люб’язно надали футбольне поле та прийняли зіркових гостей. Серед них — голова відділення Національного Олімпійського комітету в Одеській області Микола Мільчев, головний тренер ФК «Чорноморець» Роман Григорчук, екс-президент Федерації футболу України, легендарний в минулому футболіст Анатолій Коньков, віце-президент Української асоціації футболу, легендарний нападник Олег Протасов. А ще звісно самі футбольні легенди, що знову вдягли форму та показали найвищий «пілотаж» гри!

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Підписуйтеся на наші канали:

Telegram | Viber

YouTube | Facebook

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ