Connect with us

Top

“ГЕЙ, СОКОЛИ” — НОВИЙ КЛІП ВІД ТАЇРОВСЬКОГО ВЧИТЕЛЯ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА 

ВЧИТЕЛЬ МУЗИКИ САМ СПІВАЄ І ВДРУГЕ ЗНЯВ КЛІП

Ми вже публікували cover на пісню “Обiйми” гурту Океан Эльзи від талановитого вчителя музичного мистецтва в Таїровському школі.

Сьогодні місяць нашої Незламності. З 24 лютого Україна стримує і перемагає значно більшого за себе ворога. Плани про бліцкриг рф не змогла втілити, тому почала терор мирного населення: ракетні удари по житлових будинках, школах і лікарнях, цілі міста в облозі, розстріл гуманітарних коридорів та наїзди танками на автівки цивільних.

За місяць рф перетворилася на найбільшу підсанкційну державу світу, отримала понад 6 тисяч санкцій та стала світовим вигнанцем. росію з ганьбою виключили з Ради Європи. Майже 240 компаній пішли з ринку рф, а понад 70 світових організацій відмовилися від культурної співпраці з державою-окупантом. І це — тільки початок.

Сьогодні ми публікуємо новий кліп під назвою “Гей, Соколи!” від Сергія Станіславовича та Дмитра Радченко.

“Борітеся — поборете! Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая!” —  написав супроводжуючий текст до відео Сергій Станіславович.

Нагадаємо, головний герой кліпу, Горбенко Сергій Станіславович, — учитель музичного мистецтва в Таїровському закладі загальної і середньої освіти в смт Таїрове.

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ