Connect with us

Top

40 РОКІВ ВІД ПЕРШОЇ СЕСІЇ. В ТАЇРОВОМУ ВІТАЛИ ДЕПУТАТІВ-ПЕРШОПРОХІДНИКІВ

В Таїровому — ювілей: 40 років тому відбулася перша сесія депутатів, на якій було проголошено про створення Таїровської селищної ради. 

Хто вони, перші депутати та перша голова ради? Ми побачили їх та поспілкувалися з ними завдяки запрошенню ветеранів місцевої влади на святковий захід у Будинку культури. До речі, такий захід відбувся вперше за всю 40-річну історію існування Таїровської селищної ради.

З 16 тодішніх депутатів багатьох вже немає, але з тих, хто живий, на захід прийшли 4 депутати та голова ради першого скликання Меланія Паламарчук. Тих, хто за станом здоров’я не зміг бути присутнім, керівництво громади привітало у них вдома. Усі ветерани селищної ради отримали подяки, квіти та продуктові набори.

Творчі колективи місцевої Школи мистецтв сумісно з Будинком культури присвятили першим депутатам Таїрового невеличкий концерт. По його завершенню ми попросили наших поважних ювілярів розказати про становлення селищної ради, про перший досвід роботи та про перші сесії, зокрема, про питання, які на них розглядалися.

Дуже зворушливо було побачити дбайливо збережене депутатом Олексієм Дзендзиком посвідчення народного депутата Таїровської селищної ради, видане у листопаді 1982 року. Отримання цього документу 40 років тому, за словами Олексія Васильовича, було тою подією, яка запам’яталася на все життя.

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ