Connect with us

Top

АЛІНА ПАШ ВІДМОВИЛАСЬ ВІД УЧАСТІ В ЄВРОБАЧЕННІ 2022

Про це артистка написала у своєму Instagram 16 лютого — у День єдності

Аліна Аліна Паш відмовилася від участі у Євробаченні 2022. Співачка не представлятиме Україну в Європі на тлі скандалу довкола її поїздки в анексований Крим. Про це артистка написала у своєму Instagram 16 лютого — у День єдності.

“Я громадянка України, я дотримуюсь законів України, стараюсь нести традиції та цінності України в світ. У що вилилась ця історія — це зовсім не те, що я закладала у свою пісню”, — написала вона.

“У мене немає армії піарників, менеджерів, юристів аби протистояти усій цій атаці та натиску, зламам моїх соціальних мереж, погрозам. А також абсолютно неприйнятним формулюванням, які дозволяють собі люди, не розібравшись у ситуації та забувши про гідність кожного громадянина України”, — додала вона.

Аліна сказала, що вона “артистка, а не політик”

“Головна війна зараз — це зовнішня, яка прийшла в мою країну в 2014 році”, — заявила вона. Я не хочу далі бути у цій брудній історії. З важким серцем я знімаю свою кандидатуру як представника України в конкурсі Євробачення. На жаль. Мені справді дуже жаль”, — сказала Паш.

Паш зв’яжеться із Суспільним та підпише всі необхідні документи

“Окремо, хочу подякувати всім, хто мене підтримує та допомагає, хто чує мою пісню і важливе повідомлення, а не плітки про мене. Дякую! У нас з вами історія продовжується, і нам вирішувати якою вона буде. Єднаймося! Зараз це важливо як ніколи!” — додала вона.

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ