Connect with us

Війна

ЗВЕРНЕННЯ ОДЕСЬКОГО РАЙОННОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ КОМПЛЕКТУВАННЯ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ

У Таїровській громаді 5 вулиць Молодіжних і 6 вулиць Спортивних. А між цим, майже в кожному населеному пункті громади є свої герої, які вже не повернуться з цієї страшної війни. Ми зобов’язані вшанувати пам’ять про тих, хто віддав своє життя за Україну, за наше мирне майбутнє.

І тому в Червоному Хуторі повинна з’явитись вулиця Володимира Німірського, в «Райдужному» — Антона Коломійця, в «Таїровських садах» — Юрія Нерубайського, в Сухому Лимані — сержанта Івана Бикова, в Совіньйоні — лейтенанта Дениса Брислова… Таку думку висловив представник Одеського районного територіального центру комплектування, полковник Валерій Зимовець.

А ще він розповів, що наразі армії потрібні професійні, вмотивовані, патріотично налаштовані кадри, тому мета центру — не виловлювали чоловіків на вулицях, а запрошувати на службу тих, хто насправді бажає виконати свій громадянський обов’язок і захистити Батьківщину.

Щодо повісток, роздача яких викликає досить різнополярну реакцію в суспільстві — це необхідна в умовах війни справа, щоб впорядкувати облік військово зобов’язаних. Детальніше читайте у матеріалі ↓

Читайте новини Таїровської громади там, де зручно:
TelegramViberFacebook.

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ