Connect with us

Top

ЗНО-2022: ЯКИМ БУДЕ НАЦІОНАЛЬНИЙ МУЛЬТИПРЕДМЕТНИЙ ТЕСТ

НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ З’ЯВИТЬСЯ МОЖЛИВІСТЬ ПОПРАКТИКУВАТИСЯ В ОНЛАЙН-ВЕРСІЇ ВИПРОБУВАННЯ

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив демонстраційний варіант національного мультипредметного тесту. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

“Демонстраційний тест можна завантажити у форматі pdf. Документ зручний для тих, у кого наразі повільний інтернет або немає можливості працювати упродовж 90 хвилин за комп’ютером”, — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що окрім завдань можна побачити правильні відповіді, що дає можливість одразу перевірити себе. В УЦОЯО наголошують, що під час виконання завдань з математики можна користуватися довідковими матеріалами.

Також найближчим часом з’явиться можливість попрактикуватися в онлайн-версії випробування на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Повідомляється, що цей варіант допоможе відчути атмосферу тестування, потренуватися виконувати завдання в онлайн-режимі, навчитися розподіляти час на виконання 60 завдань з трьох навчальних предметів. Після завершення роботи над тестом також буде можливість отримати результати тестування.

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ