Connect with us

Top

ЮНІ ВЕСЛУВАЛЬНИКИ ГІДНО ПРЕДСТАВИЛИ СК “ТАЇРОВЕ” НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ

Привітали наших веслувальників, що повернулись з Чемпіонату України, в Таїровській селищній раді. Юні веслувальники та їхня тренерка Олеся Опенчук були урочисто нагороджені почесними грамотами та цінними призами.

Чемпіонат України з академічного веслування проходив у серпні в Києві. Юнаки та дівчата зі Спортивний клуб «Таїрове» виступили на цих змаганнях у складі збірної команди Одеської області. Веслувальники з різних куточків країни запекло виборювали перемогу. За підсумками Чемпіонату наші спортсмени під керівництвом тренера Олесі Опенчук показали гарні результати.

Так, бронзовими призерами стали Марія Робул і Ксенія Ратушняк. Доброе виступили Данило Романов, Артур Березовський, Олег Лебедєв, Єгор Приймачук і Ілля Вашин.

Дійсно, цей складний, але дуже красивий вид спорту відновлюється, набирає обертів і популярності в нашому краї та в Україні загалом. Недарма його розвиток підтримується й в Таїровській громаді. Привітали наших веслувальників, що повернулись з Чемпіонату України, в Таїровській селищній раді. Юні веслувальники та їхня тренерка Олеся Опенчук були урочисто нагороджені почесними грамотами та цінними призами.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Підписуйтеся на наші канали:

Telegram | Viber

YouTube | Facebook

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ