Connect with us

Золота гірка

ТРИ НОВІ СОЦІАЛЬНІ МАРШРУТИ: ПУБЛІКУЄМО РОЗКЛАД ТА ГРАФІК РУХУ

У рамках програми «Соціальний захист населення Таїровської територіальної громади» проїзд буде безкоштовним

За повідомленням Таїровської селищної ради, від 14 лютого на території громади розпочали роботу три нові соціальні маршрути. Всі мешканці Таїровської громади можуть безкоштовно скористатися цією послугою, у рамках програми «Соціальний захист населення Таїровської територіальної громади».

Сухий Лиман — ж/м «Радужний»

Маршрут №1

смт. Таїрове — площа Незалежності м. Одеса

Маршрут №2

ж/м Совіньйон — ж/м «Радужний»

Маршрут №3

Зверніть увагу на те, що третій маршрут ( «ж/м Совіньйон — ж/м «Радужний») розпочне курсувати через тиждень (з 21 лютого) у зв’язку з необхідністю погодження документів з поліцією.

Цього року маршрути оптимізували — охоплено ще додатково 10 масивів громади, відкориговано час очікування та, на вимогу мешканців для економії часу та комфортності пасажирів, скорочена відстань у маршруті з Сухого Лиману до ж/м «Радужний».

Тендерна процедура пройшла згідно Закону «Про публічні закупівлі». Свої пропозиції на конкурс подали три учасники, з яких ПП «Таїровтрансервіс» подав більш економічно вигідну пропозицію.

Нові графіки руху та розклад соціального маршруту від 14 лютого 2022 року

Якщо протягом першого місяця роботи нових соціальних маршрутів будуть поступати звернення від жителів — час та графік роботи може бути переглянуто. Найзручніший спосіб залишати свої пропозиції та побажання — написати електронного листа на адресу tairove.rada@gmail.com.

Також побажання щодо змін графіку руху можна залишиити у приміщенні Таїровської селищної ради або надіслати листа на адресу: вул. 40-річчя Перемоги, 27, смт. Таїрове, Одеський район, Одеська область, 65496.

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ