Connect with us

Top

“УРЕНГОЙСЬКА” ЗЕМЛЯ В СУХОМУ ЛИМАНІ: ХТО НА НІЙ ГОСПОДАР?

Після чергової 34-Ї сесії в Таїровській селищній раді сталася емоційна зустріч власників так званих “уренгойських” будинків, що в селі Сухий Лиман, з керівництвом громади.

Суть питання: люди, які колись отримали від Сухолиманської сільської ради ділянки на території “уренгойського” поселення, вже декілька років не можуть оформити їх у приватну власність.

Людей обурила інформація про те, що “уренгойську” землю прийняли на баланс комунальної власності Таїровської селищної ради. Так хто ж на цій землі господар? — питають люди.

Тема зацікавила журналістів. Крім “Південної Медіа Мережі”, у залі був присутній Роман Варшанідзе з редакції “Альтернатива.орг”. Прийшов також депутат Володимир Синіговець, але затримався ненадовго — після декількох незручних для нього питань він покинув збори.

Почавшись дуже емоційно, зустріч все ж таки набула конструктивних рис. Власники “уренгойських” земельних ділянок погодились, що за умови гарантій, що їхнє нерухоме майно не буде передано іншим особам, вони будуть чекати, коли закон дозволить місцевій раді прийняти остаточні рішення щодо прав власності на їхні земельні ділянки.

Подробиці — в відеорепортажі.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Підписуйтеся на наші канали:

Telegram | Viber

YouTube | Facebook

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ