Connect with us

Top

УКРИТТЯ В СМТ ТАЇРОВЕ: ДЕ ШУКАТИ ТА ЩО ПОТРІБНО ОБОВ’ЯЗКОВО ЗНАТИ?

Бомбосховища позначені червоним кольором

На офіційному сайті Таїровської селищної ради опублікували карту з адресами захисних споруд цивільного захисту на випадок надзвичайних ситуацій. Бомбосховища відмічені червоним кольором.

Адреси бобмосховищ в смт Таїрове

  • вул. 40-річчя Перемоги, 33 (житловий будинок)
  • вул. 40-річчя Перемоги, 31 (житловий будинок)
  • вул. 40-річчя Перемоги, 50 (житловий будинок)
  • вул. 40-річчя Перемоги, 51 (житловий будинок)
  • вул. 40-річчя Перемоги, 52 (житловий будинок)
  • вул. 40-річчя Перемоги, 53 (житловий будинок)
  • вул. 40-річчя Перемоги, 55 (Дім культури)
  • Фірмовий магазин “Tairovo Winery” (напроти вул. 40-річчя Перемоги, 50/1)

Бомбосховища позначені червоним кольором

Що потрібно знати

Населення прибуває до захисних споруд із засобами індивідуального захисту, дводобовим запасом продуктів у поліетиленовій упаковці (якщо їх закладення не передбачено в таких спорудах), а також найбільш необхідними речами.

Необхідно організувати позмінний відпочинок людей на місцях, обладнаних для лежання. Для повноцінного відпочинку дозволяється тримати в споруді або брати із собою легкі підстилки і невеликі подушки з поролону, губчастої гуми або іншого синтетичного матеріалу.

Вихід із споруди здійснюється в разі надходження інформації про відсутність небезпеки (після уточнення обстановки в районі споруди), а також у випадках вимушеної евакуації в порядку, встановленому командиром (відповідальною особою).

Заборони

Забороняється приносити легкозаймисті речовини або речовини, що мають сильний запах, а також громіздкі речі, приводити тварин.

У споруді забороняється курити, шуміти, запалювати без дозволу гасові лампи, свічки, не допускається пересування приміщеннями без особливої потреби, необхідно дотримуватися дисципліни, якнайменше рухатися.

Бомбосховища Одеси

P.S. Одесити продовжують допомагати один одному — питання/відповідь, шеринг інформації щодо кордонів та логістики, допомога з пошуком житла в інших містах чи потреба в психологічній підтримці. 

Якщо ви готові долучитися допомагати або потребуєте допомоги — напишіть про це. Навіть якщо ви не маєте досвіду у волонтерстві, проте маєте автомобіль — це вже може стати допомогою. Якщо можете забрати до себе додому домашню тваринку — теж. Не будьте байдужими — наша сила у єдності!

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ