Connect with us

Top

УКРАЇНА ВПЕРШЕ ВІДЗНАЧАЄ НОВЕ СВЯТО — ДЕНЬ ДЕРЖАВНОСТІ

Під час виконання гімну працівники селищної ради вишукувались на сходах перед Інститутом Таїрова

Сьогодні, 28 липня, Україна вперше відзначає День української державності.  Відзначає в час неймовірно жорстокої війни —  на шостому її місяці, після восьми років бойових дій на Донбасі, у протистоянні з московською ордою, що триває упродовж кількох століть.

Про його започаткування президент України Володимир Зеленський оголосив рік тому, 24 серпня 2021-го, у день святкування 30-річчя незалежності України. Тоді, виступаючи з промовою на Майдані Незалежності, Зеленський в прямому ефірі підписав указ Про День української державності.

Відтоді цей документ започатковує традицію відзначати нове свято щороку 28 липня — у День Хрещення Київської Русі-України. Досі саме в цей день Україна вшановувала одного з перших своїх державотворців — святого рівноапостольного Володимира Великого, князя Київського.

«Для нас єдність — це не просто слово, а й наше спільне майбутнє. І тільки разом ми можемо його змінити на краще» — з таким словами працівники Таїровської селищної ради приєдналися до святкування Дня державності. Так, об’єднавшись всі разом, вони підняли синьо-жовтий прапор на центральній частині стадіону і виконали гімн України, прямо на сходах до Інституту виноградарства і виноробства імені В.Є. Таїрова.

Берегти єдність нині, працювати разом на перемогу — це найважливіше національне завдання, яке всі ми обов’язково виконаємо. А отже, зможемо зробити те, що не вдавалося зробити раніше попереднім поколінням. Це стосується й нашого захисту в цій війні за незалежність, і нашого руху в об’єднану Європу, до повноправного членства у ЄС, і нашої здатності стати однією з найбільш сучасних держав світу.

Зі святом Української державності!
Україна вистоїть. Україна переможе.
Слава Україні!

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ