Connect with us

Top

УДАР ПО КРИВОМУ РОГУ | СПЕЦРЕПОРТАЖ

Це те, що неможливо описати словами.

Біль, страждання, сльози та несприйняття того, що відбувається. І це Україна, наші дні. Це в самому серці Європи. Це наша війна і наша Незалежність.

13 червня 2023 року життя завмерло у Кривому Розі. Декілька влучань російських ракет. І так, це треба розповідати усюди. Це я до того, якщо хтось запитає: «Чому тут, на Південній Медіа Мережі? Де ми, а де Кривий Ріг?». А тому, що Південна медіа мережа — це теж Україна. Теж українці. І ми одна нація, в нас одна історія. Так, це повинні знати всі! Пам’ятати! А росія повинна відповісти за всі злочини!


Молода сім’я. Давід та Ксенія. Обом по 22 роки. Ксенія — вчитель молодших класів. Давід — працював в торгівлі. 3 червня вони тільки відсвяткували річницю весілля.
13 червня 2023 року у 3 години 10 хвилин їх життя обірвала російська ракета. Вони спали у своєму ліжку.

Все, що залишилось від квартири молодят.
«Я потерял и сына и невестку!» — каже батько Давіда, Андрій Епельман. «Спасибо освободителям, спасибо русскому миру!»

Невеликий мішечок з речами — все, що Ольга змогла забрати зі своєї квартири.

«Я в квартире была на 5 этаже. Взрыв, дым, огонь. В подъезд не получилось выйти. Горел весь этаж. Спасалась на балконе. Ждала, пока спасатели меня снимут» — розповідає Ольга.


Багато мешканців будинку залишились без всього. Документи, одяг, техніка та навіть те, просте, як речі першої потреби — згоріли вщент.

«Все в нас вигоріло, я навіть нічого не змогла знайти. Ні документів, нічого. Все згоріло. Ми були дома. Воно бахнуло щось. Залізяка якась на мені лежить. Почала задихатися. Все горить. Не могла нічого зробить. Ледве вибралися» — каже пані Ольга.

6 ракет та 5 влучань. 11 загиблих та 36 поранених. А ввечері Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив, що серед загиблих унаслідок чергового нічного ракетного удару в Кривому Розі є дитина.

Всі злочини країни терориста треба фіксувати! Це не можна забути й пробачити! росія повинна понести покарання!


Максим Пенько. Спеціально для Південна Медіа Мережа.

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ