Connect with us

Таїрове

У ВИНОГРАДА З’ЯВИЛАСЬ АДРЕСА

Національна академія аграрних наук України поділилася гарною новиною: у виноградних сортів “Одеський чорний” та “Сухолиманський білий” в прямому сенсі з’явилася “прописка” — захищене зазначення географічного походження.

Це означає, що справжній “Одеський чорний” та “Сухолиманський білий” — тільки той виноград, який вирощений у Болградському районі біля озера Ялпуг. Саме там на нього впливає унікальне сполучення бесарабського степу, яскравого південного сонця та багатої вологості озера Ялпуг.

А створили ці унікальні за своїми властивостями сорти винограду селекціонери Інституту виноградарства та виноробства ім. Таїрова. Шляхом виділення кращих клонів науковці отримали виноград підвищеного рівня врожайності та якості.

Саме ці сорта винограду стали основою для багатьох ексклюзивних українських він, які випускаються під різними торгівельними марками та високо оцінюються справжними шанувальниками вина навіть далеко за межами України.

До речі, британський винний критик Оз Кларк, спробувавши “Одеське чорне”, зазначив: “Це вино-індивідуальність, має власний характер і не схоже на жодне інше вино у світі. Сміливо можете асоціювати його з вашою країною».

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ