Connect with us

Top

У ТАЇРОВОМУ ПРОЙШОВ МАСШТАБНИЙ ТУРНИР ІЗ УШУ-САНЬШОУ

В актовій залі Інституту виноградарства та виноробства імені В.Є.Таїрова відбулася масштабна спортивна подія: більш ніж 100 юних спортсменів із 9 команд Одеської області зустрілися на татамі під час відкритого кубку з ушу-саньшоу.

У запеклій боротьбі за звання кращих в цьому виді єдиноборства 1 місце зайняла команда СК “Таїрове”. Друге місце вибороли спортсмени СК «Коршун». Третє місце посіли борці Одеської школи єдиноборств.

“Такий турнир із ушу-саньшоу проводиться в смт Таїрове вперше. Враження від змагань дуже приємні. Коли бачиш очі дітей, то розумієш, що все це не марно”, — розповів Президент Одеської федерації ушу Леонід Борисов.

Секретар Таїровської селищної ради Олександр Орлов побажав кожному учаснику змагань великих перемог.

Ушу-саньшоу ще має назву “китайський бокс”. У перекладі з китайської “саньшоу” — “вільні руки”. Це сучасне китайське мистецтво рукопашного бою та вид спортивного контактного єдиноборства, як система бою, було розроблено китайськими військовими на основі вивчення та практики традиційного Ушу, сучасних методів самооборони та елементів інших бойових систем. Воно поєднує в собі удари руками і ногами, кидки та захоплення.

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ