Connect with us

Top

ПРО РОЗВИТОК ПОДІЙ ТА ЗАКЛИК ГРОМАДЯН ОДЕСЬКОГО РЕГІОНУ

ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД ОДЕСЬКОГО РАЙОННОГО ЦЕНТРУ КОМПЛЕКТУВАННЯ ТА ПІДТРИМКИ ЗСУ 

Без паніки

Збройні Сили України готові дати відсіч ворогу, який вже повністю деморалізований та знає, що по всій Україні, в тому числі в Одесі — його не чекають. Військові підрозділи, війська територіальної оборони — всі вони скомплектовані і готові стати на захист нашого регіону та нашого міста. 

Коменданстська година

Звертаємо вашу увагу, що відповідно до розпорядження Голови обласної військово-цивільної адміністрації введена комендантська година, щоденно з 19:00 вечора до 06:00 ранку. Це вимушена міра, яку необхідно обов’язково дотримуватись задля вашої безпеки. Обмеження стосуються і пересування на автотранспорті — на автошляхах встановлені блок пости, де несуть службу ті, хто вас захищає. Не витрачайте їх час на зайві перевірки.

Лише офіційна інформація

Давайте навчимось розрізняти правду від брехні. Не розповсюджуйте неперевірену інформацію, не довіряйте чуткам. Лише офіційна інформація має бути повідомленна у соціальних мережах та інших засобах масової інформації. 

Довіряйте лише достовірній та офіційній інформації — насамперед, Офісу Президента, Міністерству оборони України, Обласній військовій цивільній адміністрації та усім районним військово-цивільним адміністраціям. 

Також, нагадуємо про те, що усі органи місцевого самоврядування , тобто територіальні громади — працюють в постійному контакті з районними військово-цивільними адміністраціями, які контролюють поточний стан і вміють корегувати його, якщо виникнуть зміни. 

Не дамо ворогу ніякого шансу, він все рівно піде з нашої землі, а ми переможемо. Слава Україні! Слава ЗСУ!

Валерій Зимовець,

Одеський районний територіальний центр комплектування

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ