Connect with us

Сухий лиман

ТАЇРОВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА НАДАЛА КВАРТИРУ ДЛЯ ПРОЖИВАННЯ БАГАТОДІТНІЙ РОДИНІ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ

Завдяки наполегливій роботі відділу соціального захисту Управління гуманітарної політики, Таїровська селищна рада першою в Одеській області отримала субвенцію з Державного бюджету України у розмірі 480 000 гривень для придбання у комунальну власність житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб відповідно до постанови КМУ № 769.

Для реалізації даного проєкту у бюджеті селищної ради керівництвом та депутатським корпусом було передбачено кошти на співфінансування. Так, у грудні 2021 року була придбана та зарахована до фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб трикімнатна квартира у селищі Таїрове.

Житлова комісія оцінила потреби у житлі за бальною системою, відповідно до постанови КМУ № 582, а 18 січня 2022 року рішенням виконкому були ухвалені рекомендації комісії та передано квартиру багатодітній родині переселенців. Щаслива багатодітна родина Первія Івана вже підписала договір користування та заїїхала до нового житла.

Зазначимо, що квартири з фонду житла для тимчасового проживання надаються безоплатно ВПО та членам їх сімей у тимчасове користування на строк до одного року з можливістю продовження на наступний строк у разі відсутності змін у їх статусі та якщо вони не набули іншого місця проживання.

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ