Connect with us

Усі новини

СТИПЕНДІЇ ТАЛАНОВИТИМ: ХТО ОТРИМАЄ ТА СКІЛЬКИ?

В 2023-24 роках найталановитіші діти нашої громади будуть отримувати від місцевої влади стипендії. Про це йдеться в документі, прийнятому на січневій сесії — Положенні про призначення та виплату відповідних стипендій.

ХТО ОТРИМУВАТИМЕ СТИПЕНДІЇ?

Щомісячну грошову підтримку будуть отримувати обдаровані та талановиті діти, які зереєстровані та постійно проживають в Таїровській ОТГ і навчаються в комунальних освітніх закладах нашої громади. Це — обов’язкова умова.
У претендентів повинні бути значні успіхи в науковій, громадській або спортивній діяльності, в реалізації соціально значущих творчих проєктів тощо. Це можуть бути перемоги в різноманітних міжнародних, всеукраїнських або обласних олімпіадах, конкурсах чи інших змаганнях.
Для позитивного рішення щодо призначення стипендії претендент повинен мати високий рівень успішності (9-12 балів) із базових дисциплін упродовж попереднього до призначення стипендії навчального року.

ХТО ВИЗНАЧАТИМЕ СТИПЕНДІАНТІВ?

Експертну оцінку проводитиме Комісія, яка призначається Таїровським селищним головою. Свої рішення відносно того чи іншого претендента Комісія буде приймати на основі голосування простою більшістю голосів присутніх членів.

ЯКИЙ РОЗМІР СТИПЕНДІЇ?

Стипендіанти будуть отримувати щомісяця по 700 гривень протягом 2023-2024 років.

ЯК СТАТИ СТИПЕНДІАНТОМ?

Для цього потрібно до 10 травня зробити подання кандидата, в якому зазначити ПІБ претендента, дату народження, місце проживання та навчання, рівень досягнень, особисті якості, назви нагород та досягнень за останні 2 роки, а також інформацію про чинні стипендії, якщо кандидат їх отримує.
Також потрібно надати наступні документи:

— копію свідоцтва про народження (або паспорта);

— копію картки фізичної особи-платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті);

— довідку з місця реєстрації;

— копії дипломів, почесних грамот та інших нагород тощо за зайняті призові місця.

25 травня Комісія розгляне отриманні подання та визначить стипендіантів.
Таким чином, у нашій молоді є нагода поборотися за стипендії та довести свою обдарованність та монетизувати її, отримавши добрий стимул для подальших перемог у житті!

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ