Connect with us

Top

ПЕКЕЛЬНА НІЧ В ОДЕСІ. ПОСТРАЖДАЛА Й ТАЇРОВСЬКА ГРОМАДА

Цієї ночі не спав в Одесі та її передмісті ніхто. Такої щільності комбінованих атак ракетами різних типів і «шахедами» місто у моря не знало, мабуть, ще з початку російського вторгнення. Тим не менш, завдяки неймовірним зусиллям ППО наслідки вдалося мінімізувати. Проти, як повідомляють офіційні джерела, разом із цивільними об’єктами постраждала й портова інфраструктура, складські приміщення, промисловий ринок «7-й кілометр». Є поранені, серед яких 9-річна дитина.

Таїровська громада теж відчула наслідки цієї ночі. Одразу в декількох багатоповерхових житлових комплексах повибивало вікна, а дворові простори усіяні склом. Постраждали від влучання уламків Перлини «Кадорра», будинки «Таїровських садів» та «Акварелі». Дісталося й гіпермаркету «Метро» — з ранку ворота його парковки були зачинені, об’єкт не працював. За останніми даними, по медичну допомогу до одеських лікарів звернулися 10 містян. Інформації про загиблих немає.

Зранку, 19 липня, в Таїровській селищній раді відбулось оперативне засідання комісії з питань надання компенсації для відновлення окремих категорій об’єктів нерухомого майна, пошкоджених внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією росії, з використанням електронної публічної послуги “є Відновлення”.

На засіданні комісії були присутні представники управляючих компаній та профільні управління Таїровської селищної ради. В ході засідання було відпрацьовано механізми компенсації для відновлення будівель постраждалим мешканцям та надання допомоги у разі виникнення шкоди для здоров’я.

Як зазначив секретар Таїровської селищної ради ” в першу чергу ми маємо зібрати інформацію кому необхідна першочергова допомога у вигляді плівки на вікна, допомога соціально незахищеним верствам населення та всім хто потребує невідкладної допомоги для оперативного реагування”.

Для відшкодування мешканцям необхідно покроково пройти реєстрацію на сайті, також ЦНАП Таїровської селищної ради надає консультації по реєстрації на порталі ДІЯ. Гаряча лінія ЦНАП 093 305 91 77.

На фото: наслідки влучання уламків збитих ракет та «шахедів» по цивільних об’єктах, зокрема в Таїровській громаді

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ