Connect with us

Top

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ ВІДНОВЛЮЄ ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС 3 14 БЕРЕЗНЯ

Управління гуманітарної політики Таїровської селищної ради повідомляє — згідно рекомендацій МОН, з наступного понеділка, 14 березня, у закладах освіти Таїровської громади та Одеської області відновлюється освітній процес.

Рішення про початок навчання Департамент освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації опублікував у Facebook.

Навчання буде організоване з використанням дистанційних технологій (за погодженням з Одеською обласною військовою адміністрацією). Видано відповідне розпорядження. Під час організації освітнього процесу рекомендується також використовувати технології асинхронного онлайн-навчання, електронних ресурсів, можливостей освітньої платформи «Всеукраїнська школа онлайн», регіональних платформ, ресурсів закладів освіти області. Наше завдання потурбуватися і про учнів з особливими освітніми потребами.

“Кожен заклад освіти має забезпечити можливість долучення до освітнього процесу дітям, які тимчасово переїхали на Одещину, у зв’язку з воєнними діями на території України”, — наголосили у департаменті освіти і науки.

Тим, хто не може піти у школи за місцем тимчасового проживання, пропонують скористатися каналом дистанційної освіти Рішельєвського ліцею та сайтом Одеської академії неперервної освіти. У розділі “Школа в цифровому світі” можна знайти навчальні матеріали, які постійно оновлюватимуться.

Також у Департаменті освіти і науки Одеської облдержадміністрації рекомендують з 14 березня розпочати дистанційне навчання в училищах та коледжах.

Для студентів, які стали на захист країни: чи у лавах Збройних Сил, чи у підрозділах тероборони, будуть забезпечені особливі умови навчання. Ви – наші герої!

“Дорогі юні друзі, школярі, студенти! Ваше завдання наразі старанно вчитися, використовуючи усі наявні ресурси. Цим ви робитимете свій внесок у нашу перемогу. Країні потрібна освічена молодь. Попереду нас чекає багато роботи. Але головне вистояти і продовжувати демонструвати незламний патріотизм всьому світові. Наші захисники роблять усе, щоб ви почували себе у безпеці. Повірте! Тож не підведіть їх! Читайте книжки, грайте в шахи, малюйте, опановуйте гру на музичних інструментах, вчіть вірші, займайтеся спортом. Усі ці заняття відволікатимуть від душевної тривоги і стануть у нагоді”, — повідомили в Департаменті освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації.

Ми незламні! Навчаємось і перемагаємо! 🇺🇦

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ