Connect with us

Люди громади

НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК У ШКОЛІ МИСТЕЦТВ | КОНЦЕРТ ПАМ’ЯТІ ТЕТЯНИ ЗАВАРЗІНОЇ

9 вересня у Таїровській школі мистецтв відбувся концерт пам’яті першої керівниці школи Тетяни Заварзіної. За традицією цей щорічний мистецький захід презентує освітній заклад перед кожним новим навчальним роком.

Ось і цьогоріч, не зважаючи на складні обставини, не відмовились від цієї традиції. На сцену Таїровського Будинку культури з колоритними вокальними та інструментальними номерами вийшли викладачі та учні Школи мистецтв. Вони ще раз підтвердили, що педагоги мають високий професійний рівень і добре почувають себе не тільки у навчальних класах, але і на сцені. А учні, відповідно, наслідують своїх вчителів.

Після концерту директор школи Віталій Заварзін розповів, що в цьому навчальному році вартість навчання практично не змінилася та залишається більш ніж доступною. Крім того, рішенням місцевої влади був розширений перелік пільговиків, що мають можливість навчатися за половину затвердженої вартості.

На превеликий жаль, навчання з об’єктивних причин буде дистанційним, але викладачі додадуть всіх зусиль, щоб воно було якісним. А як проходять онлайн-заняття в Таїровській школі мистецтв, Південна Медіа Мережа обов’язково покаже незабаром.

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ