Connect with us

Top

НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК 2022 | ОНЛАЙН-ЛІНІЙКА ВІД ТАЇРОВСЬКОГО ЗЗСО

Розпочинається новий 2022-2023 навчальний рік

1 вересня — це свято, що живе у пам’яті кожної людини. У когось воно асоціюється зі шкільними роками, хтось пам’ятає роки навчання в університеті, а молодому вчителю, напевно, ніколи не забути того хвилювання, коли вперше йшов на свій перший урок.

Щороку День знань у Таїровській громаді зустрічали усією шкільною родиною на шкільних подвір’ях навчальних закладів. Згадайте тільки, як проходила святкова лінійка ще 2 роки тому. Та, на жаль, не цього року, адже у країні триває війна. Підступний та нещадний ворог забрав у нас можливість жити нормальним життям, спокійно працювати, навчатись, відпочивати, адже саме місця скупчення людей стали його основною ціллю.

Розпочинається новий 2022-2023 навчальний рік. З 1 вересня у всіх освітніх закладах Таїровської громади освітній процес буде здійснюватись у дистанційній формі. Таке рішення ухвалила Таїровська селищна рада — так як це наразі єдиний безпечний формат навчання для дітей у тих умовах, в яких ми зараз проживаємо.

До привітань на онлайн-лінійці, яку ініцюювала Таїровська ЗЗСО, приєдналися і голова селищної ради Тимур Хасаєв та начальниця управління гуманітарної політики Таїровської селищної ради Світлана Мораитес — вони щиро привітали всіх учасників освітнього процесу з початком нового навчального року, побажали дітям міцного здоров’я, мирного неба, наполегливості та натхнення від навчання, незалежно від його формату.

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ