Connect with us

Top

МРІЯВ ПОВЕРНУТИСЯ ДО РОДИНИ ТА ДОБУДУВАТИ БУДИНОК

На передовій загинув український офіцер, мешканець Лиманки Анатолій Сергеєв.

Війна забирає справжніх чоловіків і приносить в українські сім’ї горе. 27 березня внаслідок артилерійського обстрілу загинув бойовий офіцер, заступник командира батальйону 126-ї окремої бригади Анатолій Сергеєв.

У Героя залишилась мати, дружина та троє доньок, одна з яких ще зовсім маленька. Родина військового переїхала до села Лиманка та поступово будувала власну оселю ще до початку російського вторгнення. Майже добудували, але війна внесла свої корективи.

Прослуживши 25 років в українській армії, Анатолій не зміг стояти осторонь. Вже в 2022 році він став заступником командира батальйону, що боронив і звільняв українські землі, зокрема Херсонщину.

Анатолій Сергеєв закінчив у 99-му році Одеський інститут сухопутних військ, у різні роки займав відповідальні посади — від заступника воєнного комісара Ізмаїльського та Болградського районів до голови Управління військової служби правопорядку.

Загинув Герой в Бериславському районі Херсонської області біля села Одрадокам’янка, яке зараз перебуває під постійними артобстрілами ворога.

Поховали Анатолія Сергеєва на Алеї Слави Західного кладовища.

Висловлюємо співчуття родині та близьким Героя. Вічна Пам’ять Захисникові, який віддав своє життя за рідну Україну!

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Підписуйтеся на наші канали:
Telegram | Viber
YouTube | Facebook

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

АКТУАЛЬНЕ