Connect with us

Top

«КРАЄВИДИ ТАЇРОВСЬКОЇ ГРОМАДИ» — ФОТОКОНКУРС

Саме в нашій громаді найчарівніші світанки та заходи сонця, яскраві квіти та різноманітні дерева в парках і скверах, саме ми багаті на морське узберіжжя та мальовничий лиман.

А що ми робимо, коли нас захоплює якийсь пейзаж? Звісно, беремо в руки телефон або фотокамеру та робимо світлину.

Таїровська селищна рада пропонує вам поділитися світлинами нашого краю з усіма мешканцями, прийнявши участь у творчому конкурсі «Краєвиди Таїровської громади». Запрошуються всі фотоаматори, аби разом розкрити нові таланти та збудувати бренд громади.

Для участі в конкурсі потрібно надіслати свої роботи на e-mail: datsenko360023@gmail.com. В тексті листа вказати свої призвіще, ім’я та по-батькові, рік народження та контактний номер телефону. До розгляду приймається не більше 3-х фоторобіт від одного учасника конкурсу.

І напевно найприємніше — нагороди! Переможці конкурсу отримають екскурсію до Інститута Виноградарства і виноробства імені В.Є. Таїрова або майстер-клас керування байдаркою у веслувальному клубі «Чорноморець».

Визначення переможців буде здійснюватися шляхом таємного голосування конкурсної комісії, а також за кількістю вподобань під роботами на офіційній сторінці селищної ради. Роботи також будуть опубліковані на офіційних ресурсах Таїровської селищної ради та на сайті Південна Медіа Мережа.

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ