Connect with us

Top

КОМУ ТА ЧИМ ДОПОМАГАЄ ГУМАНІТАРНИЙ ЦЕНТР В ТАЇРОВОМУ?

Таїровська громада продовжує підтримувати внутрішньо переміщених осіб та соціально вразливих верств населення, надаючи життєво необхідну допомогу: продукти харчування, засоби гігієни, речі першої необхідності. Люди отримують допомогу в Центрі гуманітарної допомоги, що розташований в приміщенні Таїровської школи, а координує надходження та розподіл продуктів з речами Управління гуманітарної політики Таїровської селищної ради.

Зараз в Центрі видають продуктові набори. У пакунках ковбаси, м’ясо, сири та навіть креветки. Отримують пакунки внутрішньо переміщені особи та діти війни, що мешкають на території громади. Кожного дня в Центр приходить більше сотні нужденних, наприклад, тільки за 11 травня допомогу в Центрі отримали 104 громадянина.

«Допомогу нам надають наші благодійники. Це фонди «Південна столиця», «Деполь», благодійні організації «Платінум Добро», «Добрий самарянин», «Благосвіт» і «Віра. Надія. Любов». Багато працюємо з міжнародними фундаціями та вже маємо результат. До цієї справи долучаються наші місцеві депутати та волонтери. Ми всім дуже вдячні», — розповідає начальниця Управління гуманітарної політики Таїровської селищної ради Світлана Мораитес. На першому місці у нас підтримка евакуйованих людей, які залишились без житла та необхідних речей. Але пам’ятаємо і про потреби членів нашої громади, які відносяться до пільгових категорій. Таких в нашій ОТГ більше 4-х тисяч».

В Управлінні гуманітарної політики розповідають, що за статистикою приховані конкретні трагічні долі, зруйновані війною родини, загублені мрії та сподівання — таких історій у співробітників Управління дуже багато.

«Ми не залишились осторонь в такий тяжкий час. Якщо людині потрібна допомога, ми можемо навіть вночі відповісти… Дуже багато дзвінків і на робочі, і на власні телефони, багато листів надходить на електронну пошту. Все це обробляється та людям обов’язково надається потрібна їм допомога», – говорить начальниця відділу соціального захисту Олеся Єднакова.

«Спасибі всім нашим комунальним підприємствам и навіть тим, хто зараз знаходиться на простої. Це і музична школа, і працівники Центру культури, і спортивний клуб «Таїрово», і наш ЖЕК. Нам всі-всі допомагають, бо роботи дуже багато. Вдячні керівництву селищної ради за підтримку в організації цього процесу та залученні благодійників. Всі працюють заради однієї мети – допомоги людям», – додає Світлана Мораитес.

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ