Connect with us

Top

«КЛАС БЕЗПЕКИ» У СУХОЛИМАНСЬКІЙ ШКОЛІ: РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ ПЕРШИЙ УРОК 

28 лютого для учнів Сухолиманської початкової школи інспектори відділу запобігання надзвичайних ситуацій Баца Вадим Васильович та Чугайнов Євген Миколайович провели перший урок безпеки.

Під час заняття учням роз’яснили основні моменти безпечної поведінки в умовах війни, нагадали про причини виникнення пожеж, навчили розрізняти вогнегасники, а також подарували пізнавальні та розвиваючі дидактичні матеріали.

Формування у дітей культури безпечної поведінки є одним із основних завдань збереження життя і здоров’я учасників освітнього процесу. Особливо зараз, під час війни, ці знання вкрай необхідні для створення безпечних умов перебування учасників освітнього процесу у закладах освіти та задля створення безпечного освітнього середовища.

Одним із шляхів вирішення цього питання є створення класів безпеки інформаційно-просвітницького напрямку, на базі якого діти вивчатимуть правила безпечного життя. Так, з метою виховання у школярів базового поняття основ безпечного середовища, яке містить у собі знання з правил пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту в цілому, засвоєння алгоритму дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру, школи Таїровської громади та всієї України спільно з ДСНС та органами місцевого самоврядування мають здійснювати роботу щодо створення в закладах освіти класів безпеки.

Довідка:

«Клас безпеки» — це всеукраїнський проєкт, який має на меті навчання школярів правилам пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, ознайомлення з алгоритмом дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, формування в учнів навичок надання домедичної допомоги. Проєкт реалізує Міністерство освіти на виконання доручення прем’єр-міністра України щодо створення безпечних умов для учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану.

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ