Connect with us

Top

ГЛАВА ПЦУ ЕПІФАНІЙ ВІДВІДАВ ХРАМ, ЩО БУДУЄТЬСЯ У Ж/М «ДАЙБЕРГ»

7 жовтня Одеську область відвідав глава Української Православної Церкви, Митрополит Київський та всієї України Епіфаній. У рамках візиту предстоятель УПЦ завітав у заміський житловий масив «Дайберг», де провів службу та звершив освячення наріжного каменя для будівництва храму на честь преподобного Сергія Радонежського.

«Коли ми будуємо храми, то так, видимим чином, виявляємо свою любов до Бога. Але і Господь є до нас милостивим, бо ми нині маємо можливість вільно зводити храми — на відміну від інших часів, коли храми закривались, руйнувались. Тому ми дякуємо Богу за Його ласку і у своїх молитвах просимо, щоби Він благословив цю добру справу», — сказав Митрополит Епіфаній, звертаючись до присутніх.

На зустріч з Митрополитом зібрались багато мирян з «Дайбергу», прилеглого Червоного Хутору та інших населених пунктів Таїровської громади і всієї Одещини. Була присутня й преса, зустрічати Митрополита приїхали навіть журналісти французького видання.

Серед присутніх на такій значній події були митрополит Вінницький і Барський Симеон, керуючий Одеською єпархією єпископ Одеський і Балтський Афанасій, єпископ Хмельницький і Кам‘янець-Подільський Павло, секретар Одеської єпархії протоієрей Теодор Оробець, духовенство єпархії та благодійники, серед яких підприємець Сергій Дороховський.

Прямий ефір візиту митрополита можна переглянути за посиланням.

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ