Connect with us

Top

ДЕПУТАТСЬКА ФРАКЦІЯ «СЛУГ» ВІДЗВІТУВАЛА ПЕРЕД ГРОМАДСЬКІСТЮ

Сьогодні в сесійній залі Таїровської селищної ради відбулась зустріч депутатів, які були обрані від політичної партії «Слуга народу», з громадськістю. Депутати відзвітували про виконану за рік роботу. Незважаючи на важкі часи, «слуги» продовжують виконувати свої обов’язки, зосереджуючись на соціальній підтримці жителів громади та внутрішньо переміщених осіб, на допомозі підрозділам Збройних Сил України, на забезпеченні мешканців якісними медичними послугами та спортивному розвитку нашої молоді.

До речі, депутати від «Слуги народу» — одні з самих дисциплінованих відвідувачів сесій, вони взяли участь у роботі всіх 9-ти сесій, що відбулися в період з грудня минулого року по листопад 2022-го. «Слуги» одноголосно підтримували всі соціальні ініціативи, що були в порядку денному сесій.

Нагадаємо, головою фракції «Слуги народу» в Таїровській селищній раді є Світлана Мораитес. Її заступник — Сергій Мельник. Всього в фракції 5 депутатів і голова Таїровської селищної ради Тимур Хасаєв, якій був обраний від президентської політичної сили.

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ