Connect with us

Top

ДЕНЬ ПРАПОРА ТА НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ В ТАЇРОВОМУ

Таїровська громада відсвяткувала головні державні свята, які вже стали дійсно народними. Стільки української душі та стільки зворушливої любові відчувається в кожній ноті, в кожному русі цього святкування.

За традицією свято розпочалося з підняття державного прапору та привітань керманичів громади. Потім величезний стяг пронесли дорогою Таїрового до Центрального стадиона. А навколо вже пахло смачненьким: фуд-зона працювала та пригощала мешканців смаколиками з самого ранку. Були представлені й таїровські вина, які є символом і гордістю селища.

Організатори облаштували декілька локацій: тут — виступає ляльковий театр, там — імпровізована виставка юних художників, поруч — шахові змагання, трохи дальше діти роблять різноманітні цікавинки на майстер-класах…

Звісно, не обійшлося без концерту наших найталановитіших дітей. На сцену вийшов вже знайомий нам ансамбль “Хуторяни”, з вокальними номерами виступили учні Таїровської мистецької школи.

У День прапора громада отримала не тільки позитивні емоції та гарний настрій, але й подарунок от військових — трофейний снаряд від РСЗО “Смерч”, який вони збили, тим самим запобігли людських жертв. Це — символ боротьби, нашої незламності та віри у скорішу Перемогу!

Дивіться також:

Підписуйтеся на наші канали:

Telegram | Viber

YouTube | Facebook

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ