Connect with us

Top

БІЛЬШЕ 25 ТОН ХАРЧІВ БУЛО РОЗДАНО ЦЕРКВОЮ АДВЕНТИСТІВ

28 тисяч буханок хліба кожного дня та продовольчі набори рекордною вагою 17,5 кілограмів — таку чималу допомогу отримують нужденні в Одесі та області, зокрема в нашій Таїровській громаді. Хто розподіляє гуманітарну допомогу, за які кошти та хто може отримати продукти — про це дізналася Південна Медіа Мережа в бесіді з пастором Церкви адвентистів сьомого дня Петром Проданом.

Починала церква з роздачі хліба, як на своїй території, так і виїжджаючи в різні населені пункти. Згодом до хлібу додали ось такі величезні продуктові набори, в складі яких тільки рису більше 7 кілограмів.

«З початком війни ми зрозуміли, що потрібно якось допомогти населенню, тому церква розпочала гуманітарну місію завдяки великій посильній допомозі спонсорів — Всесвітній продовольчій програмі WFP при ООН, Адвентистській агенції допомоги та розвитку в Україні ADRA та 4-му хлібзаводу Одеси. До речі, щодня 4-й хлібзавод випікає та передає нам близько 25-28 тисяч буханок хліба», — розповідає Петро Продан.

До співпраці з церквою долучились різноманітні громадські організації та волонтерські групи, органи місцевого самоврядування. Була налагоджена тісна взаємодія з Таїровською селищною радою, яка взяла активну участь в розповсюдженні гуманітарної допомоги. Представники місцевої влади відзначили пастора Петра Продана подякою голови ради Тимура Хасаєва за активну громадську позицію. Петро Продан розповів Південній Медіа Мережі, що вже роздано 1400 продуктових наборів, 624 набори будуть роздані найближчим часом, а загальна вага такої гуманітарної допомоги вже склала приблизно 25 тон.

Також ми дізналися, що перелік категорій населення, які мають право на допомогу, нещодавно був доповнений — зараз в цьому переліку є ще й студенти, більшість з яких під час війни не отримують стипендії та не мають інших доходів.

Нагадаємо, Церква адвентистів сьомого дня надає допомогу багатодітним сім’ям, інвалідам, особам, які доглядають за людьми з інвалідністю, пенсіонерам, вагітним, тимчасово переселеним людям та іншим малозабезпеченим громадянам.

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ