Connect with us

Top

БЕЗКОШТОВНА СТОМАТОЛОГІЯ В ТАЇРОВСЬКОМУ КДЦ ЗАВДЯКИ ДОГОВОРУ З НСЗУ

Коли будь який медичний заклад укладає договір із Національною службою здоров’я України (НСЗУ), держава бере на себе певні витрати на надання медичних послуг населенню, тому ці послуги стають для пацієнтів безкоштовними. Таїровський консультативно-діагностичний центр у “Радужному” завдяки такому укладеному договору зможе надавати низку стоматологічних послуг дорослим та дітям за рахунок держави. Отже, нижче перелік безкоштовних послуг:

⚕️СТОМАТОЛОГІЧНА ДОПОМОГА ДІТЯМ:

? Проведення первинного огляду пацієнта/пацієнтки з оцінкою стану стоматологічного здоров’я відповідно до підходів ВООЗ в рамках ургентної та планової стоматологічної допомоги у дітей.

? Надання ургентної стоматологічної допомоги дітям.

? Надання планової стоматологічної допомоги дітям (крім ортодонтичних процедур та протезування).

? Проведення інструментальних досліджень в рамках стоматологічної допомоги, а також планової допомоги дітям (внутрішньоротова рентгенографія, позаротова рентгенографія).

? Організація та проведення обов’язкових медичних оглядів учнів загальноосвітніх навчальних закладів, а також дітей до 6 років відповідно до чинного законодавства.

? Своєчасне знеболення на всіх етапах діагностики та лікування (за винятком загального знеболення) під час надання ургентної стоматологічної допомоги дітям та планової стоматологічної допомоги дітям до 18 років (окрім ортодонтичних процедур та протезування).

? Надання невідкладної медичної допомоги пацієнту/пацієнтці, виклик бригади екстренної (швидкої) медичної допомоги за потреби та надання невідкладної медичної допомоги до її прибуття.

? Направлення пацієнта/пацієнтки для отримання спеціалізованої медичної допомоги, інших медичних послуг.

? Проведення хірургічних втручань під час надання ургентної стоматологічної допомоги дітям.

⚕️СТОМАТОЛОГІЧНА ДОПОМОГА ДОРОСЛИМ:

? Проведення первинного огляду пацієнта/пацієнтки з оцінкою стану стоматологічного здоров’я відповідно до підходів ВООЗ в рамках ургентної стоматологічної допомоги у дорослих.

? Надання терапевтичної ургентної стоматологічної допомоги дорослим.

? Своєчасне знеболення на всіх етапах діагностики та лікування (за винятком загального знеболення) під час надання ургентної стоматологічної допомоги дорослим.

? Надання невідкладної медичної допомоги пацієнту/пацієнтці, виклик бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги за потреби та надання невідкладної медичної допомоги до її прибуття.

? Направлення пацієнта/пацієнтки для отримання спеціалізованої медичної допомоги, інших медичних послуг.

? Проведення хірургічних втручань під час надання ургентної стоматологічної допомоги дорослим.

☎️ для запису на прийом — (066) 008-50-54

КНП «Таїровський консультативно-діагностичний центр»

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ