Connect with us

Війна

БЕРІТЬ З СОБОЮ ДОКУМЕНТИ: СБУ РОЗПОЧИНАЄ КОНТРДИВЕРСІЙНІ НАВЧАННЯ

Тренування проходитимуть до початку березня по всій території Одеської області

З 15 лютого координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБУ України в Одеській області розпочинає багатоетапні контрдиверсійні навчання на Одещині. Про це повідомили в пресслужбі СБУ.

СБУ просить громадян із розумінням поставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців, мати з собою документи, що засвідчують особу. Навчання пройдуть в умовах максимально наближених до реальних, із використанням спеціальної техніки та озброєння. Тому на окремих територіях можливе тимчасове обмеження пересування людей та транспорту, перевірка документів, що засвідчують особу, огляд автомобілів. Усі дії відбуватимуться у межах чинного законодавства та з безумовним дотриманням прав і свобод людини. Крім того, нагадуємо громадянам про необхідність лишатися пильними.

На Одещині розпочинаються контрдиверсійні навчання (Фото:СБУ)

Тренування проходитимуть до початку березня по всій території Одеської області, а їх метою є вдосконалення міжвідомчої взаємодії силових структур та органів влади, перевірка ефективності напрацьованих алгоритмів захисту об’єктів підвищеної небезпеки і ключових державних об’єктів, стратегічно важливих об’єктів критичної інфраструктури, електроенергетики та транспортної системи, військових об’єктів, а також виявлення і знешкодження умовних диверсійних груп.

Якщо у ваше поле зору потрапили особи, які проявляють необґрунтований інтерес до об’єктів транспортної інфраструктури, військових об’єктів, будівель органів влади і управління, використовуючи при цьому засоби відео-, фотофіксації, безпілотні літальні апарати, просимо невідкладно повідомляти до Управління СБУ в Одеській області за телефоном (048) 725-33-23, електронною поштою usbu_ode@ssu.gov.ua або іншим зручним способом.

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ