Connect with us

Top

АТ «ОДЕСАГАЗ»: РОЗПОДІЛ ПРИРОДНОГО ГАЗУ

Шановний споживач природного газу! 

Акціонерне товариство «Одесагаз» інформує:

Побутові споживачі (населення) на підставі Типового договору розподілу природного газу, затвердженого постановою НКРЕКП №2498 від 30.09.2015 року та Кодексу газорозподільних систем, затвердженого постановою НКРЕКП №2494 від 30.09.2015 року повинні сплачувати послугу з розподілу природного газу.

Послуга з розподілу газу сплачується окремо на рахунки АТ «Одесагаз», а послуга із постачання природного газу – окремо на рахунки вашого постачальника.

Згідно з Типовим договором, під предметом послуги розподілу розуміються не лише її популярні визначення, як «транспортування» чи «абонплата», а й:- забезпечення цілодобового доступу Споживача до газорозподільної системи;- розподіл (переміщення) природного газу газорозподільною системою з метою його фізичної доставки до межі балансової належності об’єкта Споживача;- переміщення природного газу з метою фізичної доставки Оператором ГРМ (АТ «Одесагаз») обсягів природного газу до об’єктів споживачів.

Відповідно до вимог законодавства, послугу з розподілу газу необхідно сплачувати включно до 20 числа кожного місяця в якому надаються послуги.

Нагадуємо, що у випадку несплати послуг та виникнення заборгованості АТ «Одесагаз» буде звертатись до суду щодо примусового стягнення боргу та штрафних санкцій.

Ваші своєчасні розрахунки дуже важливі для безпечної експлуатації газорозподільних мереж та можливості безперервно доставляти газ до вашої оселі. 

Для зручної оплати рахунків та отримання квитанцій в електронному вигляді зареєструйтеся, будь ласка, в особистому кабінеті на сайті Gasolina-online за посиланням: gasolina-online.com/login

Оплату також можливо здійснювати за наступними посиланнями:

АТ «Одесагаз» нагадує, що абонент може звернутись до абонентського відділу за адресою: м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 3-а з питань:

– проведення перерахунку;

– здійснення корегування показників лічильника;

– проведення звірки витрат природного газу.

Телефони абонентського відділу:

(048-68) 5-54-80

(048-68) 5-97-51

(048-68) 5-97-52

(048) 770-21-10

(050) 490-19-99

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ