Top

ІНФОРМАЦІЯ ВІД ОДЕСЬКОГО РАЙОННОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ КОМПЛЕКТУВАННЯ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ

ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД ОДЕСЬКОГО РАЙОННОГО ЦЕНТРУ КОМПЛЕКТУВАННЯ ТА ПІДТРИМКИ ЗСУ

Про мобілізацію, ТрО та загальнонаціональну хвилину памя'ті

Загальна мобілізація

Вже майже місяць триває російсько-українська війна — жорстока, але ми перемагаємо. Оголошена повна мобілізація чоловіків від 18 до 60 років. Мова не йде про відправку до війська, не передову. Але обовʼязок кожного чоловіка прийти до центру та стати на військовий облік. Тому, будь ласка, незалежно від того, якого ви віку, служили ви чи ні, який у вас стан здоровʼя — просто знайдіть час, прийдіть до центру і станьте на облік.

Завершилась вже перша хвиля мобілізації, під неї попали люди, які складали так званий оперативний резерв — ті, хто служили в АТО/ООС, мають бойовий досвід. Зараз триває друга хвиля — це ті, які служили в армії, але не входили до складу оперативного резерву. Ті, хто не мають бойового досвіду або взагалі не бажають брати в руки зброю, мають лише прийти, пройти медкомісію та стати на військовий облік

Територіальна оборона

Ці війська — окремий рід ЗСУ, вони на рівні з іншими військово службовців мають забезпечення від держави: грошове, матеріально технічне, медичне. Всі інші групи чи загони, які охороняють населені пункти, дачні кооперативи, вулиці, житлові масиви, всі вони не входять до складу Територіальної оборони. Можна називати їх як завгодно, але це скоріше самооборона населених пунктів. Будь ласка, запамʼятайте, що всі ці неформальні обʼєднання, формування мають загальне керівництво.

В кожному районі створена Комендатура оборони району. Цю комендатуру очолюють професійні військові, до її складу входять представники усіх силових відомств — МВС, ДСНС, Прикордонної служби, Національної гвардії. Саме комендатура регулює усю діяльність під час воєнного стану. Загонам, які здійснюють патрулювання проти мародерства та перевіряють документи, треба враховувати вимогу комендатури.

Всі контакти знаходяться у органів самоврядування, будь ласка, звертайтесь до органів територіальних громад і саме будуть надавати списки, надавати дозвіл на встановлення блокпостів, патрулювання вулиць вночі та використання зброї.

Загальнонаціональна хвилина памʼяті

Відповідно до Указу Президента від 16 березня, кожного дня до нашої перемоги, о 9 годині ранку встановлюється Загальнонаціональна хвилина памʼяті тих, хто загинув у російсько-українській війні. Ми згадуємо усіх — дітей, цивільних та тих, хто зі зброєю в руках поліг за нашу землю. Запамʼятайте — де в би ви не знаходилися — вдома, на роботі, в громадському транспорті, на бойовій позиції, о 9 годині треба згадувати тих, хто не повернувся.

Ми обовʼязково переможемо і потім відбудуємо кожну домівку, кожне наше село і кожне наше місто. Ми переможемо і зробимо нашу країну вільною і процвітаючою. Слава Україні!

Валерій Зимовець,

Одеський районний територіальний центр комплектування

АКТУАЛЬНЕ

Exit mobile version